Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zelenina

Česnek Slavin

Česnek pěstujeme sami, na vlastních pozemcích již několik let, třetím rokem odrůdu českého česneku Slavin, který se vyznačuje ušlechtilou ostrou chutí. Slavin je ozimý širokolistý paličák s kulovitými cibulemi pravidelného tvaru. Pro dlouhodobé uskladnění doporučujeme suché a chladné prostředí. V ideálních podmínkách není problém česnek uchovat téměř do další sklizně. Česnek musí vždy větrat, nikdy ho neuchovávejte v igelitových pytlích nebo uzavřených obalech.

Cibule Sturon

Sturon je jedna z tradičních odrůd žluté cibule. Dobře se skladuje a má příjemnou ostrou chuť. Pro dlouhodobé uskladnění musí být cibule plně dozrálá, a proto ji na našich polích sklízíme až v době úplné zralosti natě. Cibuli skladujte v chladné a suché místnosti. V ideálních podmínkách vydrží v plné kvalitě až do období další sklizně. Nikdy neskladujte cibuli v igelitových pytlích nebo v uzavřených nádobách.

Brambory Dali

Dali je raná, velmi chutná konzumní odrůda vhodná pro dlouhodobé skladování. Hlízy jsou velké, oválné, vyrovnané velikostí i tvarem, se žlutou dužinou a hladkou žlutou slupkou. Hlízy jsou pevné konzistence, varného typu BA, po uvaření  netmavnou.

 

 


ceník produktů

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.