Menu

Pavel Burda - Lesní školky | Zelenina
Lesní školka Pavel Burda
Sadební materiál, lesní školka,sazenice, stromy,mulčování, dřevo
1577
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1577,page-child,parent-pageid-1210,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Zelenina

POKUD CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE KUPUJETE PRAVÝ ČESKÝ ČESNEK, KUPTE HO OD PĚSTITELE.

Česnek Bjetin

Česnek pěstujeme sami, na vlastních pozemcích již několik let a jsme rádi, že si tuto původní českou odrůdu kupuje stále více rodin. Bjetin je ozimý širokolistý paličák, který se vyznačuje ušlechtilou ostrou chutí. Nevadí osobám s nemocným žlučníkem, a proto je velice oblíbený u zákazníků. Pro dlouhodobé uskladnění doporučujeme suché a chladné prostředí. V ideálních podmínkách není problém česnek uchovat téměř do další sklizně. Česnek musí vždy větrat, nikdy ho neuchovávejte v igelitových pytlích nebo uzavřených obalech.

 

Česnek Slavin

Nově pěstujeme také český česnek odrůdy Slavin, který se vyznačuje ušlechtilou ostrou chutí. Slavin je ozimý širokolistý paličák s kulovitými cibulemi pravidelného tvaru. Pro dlouhodobé uskladnění doporučujeme suché a chladné prostředí. V ideálních podmínkách není problém česnek uchovat téměř do další sklizně. Česnek musí vždy větrat, nikdy ho neuchovávejte v igelitových pytlích nebo uzavřených obalech.

 

Cibule Sturon

Sturon je jedna z tradičních odrůd žluté cibule. Dobře se skladuje a má příjemnou ostrou chuť. Pro dlouhodobé uskladnění musí být cibule plně dozrálá, a proto ji na našich polích sklízíme až v době úplné zralosti natě. Cibuli skladujte v chladné a suché místnosti. V ideálních podmínkách vydrží v plné kvalitě až do období další sklizně. Nikdy neskladujte cibuli v igelitových pytlích nebo v uzavřených nádobách.

 

Ceník našich produktů
Zelenina

Cibule, česnek.

ZOBRAZIT CENÍK