Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zelenina

Česnek Bjetin

Česnek pěstujeme sami, na vlastních pozemcích již několik let a jsme rádi, že si tuto původní českou odrůdu kupuje stále více rodin. Bjetin je ozimý širokolistý paličák, který se vyznačuje ušlechtilou ostrou chutí. Nevadí osobám s nemocným žlučníkem, a proto je velice oblíbený u zákazníků. Pro dlouhodobé uskladnění doporučujeme suché a chladné prostředí. V ideálních podmínkách není problém česnek uchovat téměř do další sklizně. Česnek musí vždy větrat, nikdy ho neuchovávejte v igelitových pytlích nebo uzavřených obalech.

Česnek Slavin

Nově pěstujeme také český česnek odrůdy Slavin, který se vyznačuje ušlechtilou ostrou chutí. Slavin je ozimý širokolistý paličák s kulovitými cibulemi pravidelného tvaru. Pro dlouhodobé uskladnění doporučujeme suché a chladné prostředí. V ideálních podmínkách není problém česnek uchovat téměř do další sklizně. Česnek musí vždy větrat, nikdy ho neuchovávejte v igelitových pytlích nebo uzavřených obalech.

Cibule Sturon

Sturon je jedna z tradičních odrůd žluté cibule. Dobře se skladuje a má příjemnou ostrou chuť. Pro dlouhodobé uskladnění musí být cibule plně dozrálá, a proto ji na našich polích sklízíme až v době úplné zralosti natě. Cibuli skladujte v chladné a suché místnosti. V ideálních podmínkách vydrží v plné kvalitě až do období další sklizně. Nikdy neskladujte cibuli v igelitových pytlích nebo v uzavřených nádobách.


ceník produktů

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.